24 Nisan 2018 Salı

Servisçiler Odası Başkanı Taşçı, yeniden aday oldu

Servisçiler Odası Başkanı Taşçı,  yeniden aday oldu
Servisçiler Odası Başkanı Taşçı,  yeniden aday oldu
Servisçiler Odası Başkanı Taşçı,  yeniden aday oldu
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Ahmet Taşçı, 12 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan kongrede yönetimi ile birlikte yeniden aday olduğunu açıkladı.

Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası tarafından her ay düzenlenen istişare toplantısı Antikkapı Restaron’da düzenlendi. Oda Başkanı Ahmet Taşçı ve yönetiminin ev sahipliği yaptığı toplantıya KOTO Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt, Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, Beker Turizm Sahibi Besim Kaçar, Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt, Pazarcılar Odası Başkanı Erol Kumsar, Kocaeli Esnaf Ve Kefalet Odası Başkanı Fikret Demir ve oda başkanları katıldı.

 

12 OCAK’TA KONGRE

Toplam 5 bin 550 aracın kayıtlı olduğu, 4 bin 200 üyesi bulunan Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası olağan genel Kurulu 12 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek. İstişare toplantısında söz alan Başkan Taşçı yeniden aday olduğunu açıkladı. Taşçı, “ Kocaeli’nin en büyük ailesiyiz. Bu oda kurulmadan önce hiçbir etkinliği olmayan bir ekiptik. Kıt imkanlarla başladık. 12 ilçeyi kapsayan dev bir kurum haline geleceğimizi kimse hayal edemezdi” dedi.

 

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Hizmetlerimizi anlatmaya çalışsam saatler yetmez diyen Taşçı, “Plaka takip zorunluluğu getirdik. Servis ücretlerini ve plaka ücretlerini makul seviyeye çektik. Aramızda yaşanan sorunlar nedeniyle her ilçemizde odalarımız açtık. Fakat birliktelik olmadığından içimizdeki rekabet nedeniyle hakkımızı yeterince alamadık. Odamıza 3 araç aldık. Bu araçları 16’ya çıkaracağız. Bende sizden biriyim. Ben ve arkadaşlarım bu yönetime talibiz. Destek bekliyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır” dedi.n Gamze ULUDAŞ

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi