24 Mayıs 2016 Salı

Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı

Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Siyaset
17 Kasım 2013 13:05
Okunma : 672
Yazdır
Yorum Yap

Ak Parti Kandıra Belediye Başkan Aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu her daim vatandaşların yanında bulunuyor. Halkın arasında, kolay ulaşılabilen bir aday adayı olmaya özen gösteren Balcıoğlu son olarak Muharrem ayı dolayısıyla Kandıra’da bin kişilik aşure dağıttı.

"KANDIRA’YA RENK KATIYORSUN!"

Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra Merkez’de yaşlısından gencine, esnafından yoldan geçen vatandaşına kadar bizzat teker teker aşure dağıttı. Aşure ikramını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Balcıoğlu’nun Kandıra’ya bir farklılık ve renk kattığını söyledi, teşekkürlerini iletti.

 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Muharrem Ayı’nın Müslüman âlemi için önemli bir yere sahip olduğunu belirten Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu bu mübarek ayda aşure dağıtmanın bir gelenek haline geldiğini, yıllardır uygulandığını vurguladı ve “Bu mübarek günlerde tatlı muhabbetlere vesile olmak istedik. Bu sebeple vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Muharrem Ayı’mız ülkemize birlik getirsin, hepimiz için barış ve kardeşliğe vesile olsun” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Peynirci Baba Ustabeyler zorer temizlik Akmis