24 Haziran 2018 Pazar

Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı

Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Balcıoğlu’ndan bin kişilik aşure ikramı
Siyaset Yazdır

Ak Parti Kandıra Belediye Başkan Aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu her daim vatandaşların yanında bulunuyor. Halkın arasında, kolay ulaşılabilen bir aday adayı olmaya özen gösteren Balcıoğlu son olarak Muharrem ayı dolayısıyla Kandıra’da bin kişilik aşure dağıttı.

"KANDIRA’YA RENK KATIYORSUN!"

Kandıra Belediye Başkan aday adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra Merkez’de yaşlısından gencine, esnafından yoldan geçen vatandaşına kadar bizzat teker teker aşure dağıttı. Aşure ikramını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar Balcıoğlu’nun Kandıra’ya bir farklılık ve renk kattığını söyledi, teşekkürlerini iletti.

 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Muharrem Ayı’nın Müslüman âlemi için önemli bir yere sahip olduğunu belirten Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu bu mübarek ayda aşure dağıtmanın bir gelenek haline geldiğini, yıllardır uygulandığını vurguladı ve “Bu mübarek günlerde tatlı muhabbetlere vesile olmak istedik. Bu sebeple vatandaşlarımıza aşure ikramında bulunduk. Muharrem Ayı’mız ülkemize birlik getirsin, hepimiz için barış ve kardeşliğe vesile olsun” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr