29 Temmuz 2016 Cuma

Kandıra, Emel Ceylan Balcıoğlu’na gönlünü açtı

Kandıra, Emel Ceylan Balcıoğlu’na gönlünü açtı
Siyaset
20 Ekim 2013 11:15
Okunma : 1263
Yazdır
Yorum Yap

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın köylerine olan ziyaretlerine devam ediyor. Aday adayı ziyaret edilmeyen köy, çayı içilmeyen kahvehane, bayramlaşılmayan köy büyüğü, bir araya gelinmeyen köy muhtarı bırakmıyor.

VATANDAŞ KADIN SİYASETÇİ İSTİYOR

Av. Emel Ceylan Balcıoğlu bayramın ilk gününden son gününe kadar ara vermeden köy köy gezdi. Aday Adayının güzergâhında bu kez Balaban, Hacılar, Sarnıçlar, Çalköy, Araman, Balcı, Bozburun, Böcekler, Pelitpınarı, Teksen, Mantarlar Köyleri vardı. Av.Emel Ceylan Balcıoğlu’nun ziyaretleri sırasındaki enerjisi, samimiyeti, halkın içinde oluşu ve çocuklara olan ilgisi vatandaşlar tarafından takdir edildi. Vatandaşlar, kadınların siyasete farklılık kattığını ve kadınları siyasette daha fazla görmek istediklerini bildirdi.


KÖYLERİMİZ YETİŞTİRDİĞİ GENÇLERLE ANILSIN

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu katıldığı asker eğlencesinde gençlere seslendi. Aday Adayı ” Genç kardeşlerim bu kıymetli vatan hizmetini tamamladıktan sonra gerçek anlamda hayata atılacaksınız. Ben isterim ki Kandıra kızıyla, erkeğiyle nice siyasetçiler, bakanlar, belediye başkanları yetiştirsin ve köylerimiz yetiştirdiği çalışkan, ahlaklı, başarılı gençleri ile anılsın.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Vadi Besicilik Sanberk İnşaat Honda Akmis
Aytaş Şömine zorer temizlik