26 Nisan 2018 Perşembe

Kandıra, Emel Ceylan Balcıoğlu’na gönlünü açtı

Kandıra, Emel Ceylan Balcıoğlu’na gönlünü açtı
Siyaset Yazdır

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu Kandıra’nın köylerine olan ziyaretlerine devam ediyor. Aday adayı ziyaret edilmeyen köy, çayı içilmeyen kahvehane, bayramlaşılmayan köy büyüğü, bir araya gelinmeyen köy muhtarı bırakmıyor.

VATANDAŞ KADIN SİYASETÇİ İSTİYOR

Av. Emel Ceylan Balcıoğlu bayramın ilk gününden son gününe kadar ara vermeden köy köy gezdi. Aday Adayının güzergâhında bu kez Balaban, Hacılar, Sarnıçlar, Çalköy, Araman, Balcı, Bozburun, Böcekler, Pelitpınarı, Teksen, Mantarlar Köyleri vardı. Av.Emel Ceylan Balcıoğlu’nun ziyaretleri sırasındaki enerjisi, samimiyeti, halkın içinde oluşu ve çocuklara olan ilgisi vatandaşlar tarafından takdir edildi. Vatandaşlar, kadınların siyasete farklılık kattığını ve kadınları siyasette daha fazla görmek istediklerini bildirdi.


KÖYLERİMİZ YETİŞTİRDİĞİ GENÇLERLE ANILSIN

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Aday Adayı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu katıldığı asker eğlencesinde gençlere seslendi. Aday Adayı ” Genç kardeşlerim bu kıymetli vatan hizmetini tamamladıktan sonra gerçek anlamda hayata atılacaksınız. Ben isterim ki Kandıra kızıyla, erkeğiyle nice siyasetçiler, bakanlar, belediye başkanları yetiştirsin ve köylerimiz yetiştirdiği çalışkan, ahlaklı, başarılı gençleri ile anılsın.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr Aytaş Şömine BasiskeleSanayi