24 Nisan 2018 Salı

Ünal Köken Kandıra Belediye Başkanlığı’na aday

Ünal Köken Kandıra Belediye Başkanlığı’na aday
Siyaset Yazdır

Haber

Kocaeli İSU Ticari İşler Daire Başkanı Ünal Köken gazetemizin Kandıra Temsilcisi Ünal Cankurt'u makamında ziyaret etti. Köken, Ak Parti Kandıra Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu belirtti.

Ak Parti'de adaylık başvurusu süreci başlamasının ardından Kandıra’da hareketlilik başladı. Ak Partiden belediye başkan aday adaylığı için Kandıra’da 12 kişinin ismi zikrediliyordu. Ünal Köken bu isimlerin içinde yer almamasına rağmen, siyasi ve kamuoyu tarafından ismi Kandıra belediye başkanlığı için geçiyordu. Kocaeli’nde başarıları ile isminden sıkça söz ettiren Köken, Kandıra belediye başkan aday adaylığı için çalışmalara başladı.


BAYRAMDAN SONRA BAŞVURACAK
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi Kandıra Temsilcisi Ünal Cankurt'u makamında ziyaret eden Kocaeli İSU Ticari İşler Daire Başkanı Ünal Köken Kandıra Belediye Başkan adaya adayı olduğunu açıkladı. Köken adaylığı ile ilgili AKP İl Başkanı Civelek'le görüştüğünü, bayram sonrası adaylık başvurusunu Ak Parti Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk’e sunacağını belirtti. Köken “Şu anda çok şey konuşmanın yanlış olacağını düşünüyorum. Kandıra belediye başkan aday adaylığı için Allah’ın izniyle yola çıktık. Kandıra ve köylerde çalışmalarımıza başladık. Ekibimizle birlikte Kandıra’ya hizmet etmek için aday adayıyız. Bayram sonrası resmi aday adaylığımızı sayın ilçe başkanımız Erdinç Şentürk’e sunacağız. Bu vesile ise tüm İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.


Ünal Köken kimdir?
1974 Kandıra doğumlu. 1991 yılında Kandıra İmam-Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Teksen Köyü'nde imam-hatip görevi yaptı. 1992 yılında Ahmethacılar Köyü'ne tayin oldu. 1997 yılında iş ve işçi bulma kurumuna memur olarak tayini çıktı. Burada 2005 yılına kadar memur ve şef olarak görev yaptı. 2005 yılında Bekirpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı oldu. Burada 6 ay süren görevin ardından İSU Genel Müdürlüğü'nde Satın Alma Müdürü oldu. 3 yıllık görevinin ardından Ticari İŞler Daire Başkanı oldu. 4 yıldır görevine devam ediyor. Köken, evli ve 3 çocuk babası.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Duru Park Davetiyem Beykar bbs inşaat
Ekcan Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ konak_dr BasiskeleSanayi