25 Temmuz 2016 Pazartesi

Piri Reis İlkokulu'nun yapım ihalesi yapıldı

Piri Reis İlkokulu'nun yapım ihalesi yapıldı
Güncel
04 Eylül 2013 16:52
Okunma : 1158
Yazdır
Yorum Yap

Gölcük’ün başarılı Eğitim kurumlarından Pirireis İlkokulunun yıkımına başlandı. Binanın eski oluşu ve ihtiyaca cevap vermemesi nedeni ile yıkılan okulun yapım ihalesi dün yapıldı. Gölcük Belediyesi tarafından Gazi İÖO yerine vaat edilen Toplam 92 derslik okul sözünün 5 okul projesinden birisi olan Pirireis İÖO yıkımı tamamlandıktan sonra yeniden yapımı gerçekleştirilecek.

Bunun için Gölcük Belediyesi toplantı salonun da Okulun yapım ihalesi, Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Tektaş’ın Başkanlığında yapıldı.

 

İhaleye 8 firma katıldı. Tektaş yaptığı açıklamada firmaların dosyalarının inceleneceğini ve önümüzdeki günlerde ihaleyi kazanan firmanın açıklanacağını ifade etti. Tektaş, Pirireis İÖO 24 derslikli bir bina olacak. Yaklaşık maliyeti 3 milyon 476. 703, 03 TL. İhaleye katılan tüm firmalara teşekkür ediyor hayırlısı olsun dedi.

 

İhaleye katılan firmalar ve teklifleri şu şekilde:

Meta Mühendislik 3 Milyon 950 bin TL

Özdere Yapı İnşaat 3 milyon 71 bin TL

Arif Hikmet Kanca KNC Mühendislik 2 milyon 374 bin TL

Engin Çelik Sanayi Ticaret LTD 3milyon 453 bin TL

Akustik İnşaat ve Halil Bülbül Mühendislik ortak girişim 2 Milyon 990 bin TL

Gündem Mühendislik 3 Milyon 287 bin TL

Aktürkoğlu Sanayi Ticaret LTD ve Evre mermer Sanayi Ticaret LTD ortak girişimi 2 milyon 533 bin TL

Nafia İnşaat 2 Milyon 637 bin TL

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Vadi Besicilik Aytaş Şömine zorer temizlik Akmis