21 Temmuz 2018 Cumartesi

Final’de ders zili 2 Eylül’de çalacak

Final’de ders zili 2 Eylül’de çalacak
Final’de ders zili 2 Eylül’de çalacak
Firma Rehberi Yazdır

Haber

Final Dergisi Dershanesi SBS Şubesi değişen sınav yönetmenliğine de hazır. Geçtiğimiz yıl Seviye Belirleme Sınavlarında yüzde 99,6 başarı yakalayan Final bu yıl da başarılarını sürdürmek için kolları sıvadı. SBS için ilk ders zili 2 Eylül Pazartesi çalacak.

Final Dergisi Dershanesi Genel Koordinatörü Cellalettin Gür, Final Dergisi Dershanesi İzmit SBS Şubesi’nde bir basın açıklaması gerçekleştirerek 27 kişilik eğitim kadrosu ile değişen sınav sistemine uyum seminerlerine başladığını aktardı. Gür, “SBS’deki belirsizlikler yüzünden kayıt döneminde zorluklar çekiyoruz. Ama her ne olursa olsun bizim kapılarımıza kilit vurulana kadar amacımız en iyi şekilde bize gelen öğrencileri eğitmek olacak” dedi.


2 EYLÜL’DE DERSLER BAŞLIYOR

İzmit SBS Şubesi’nde öğrenci kapasitelerinin 325, Yahya Kaptan SBS Şubelerinde ise toplam öğrenci kapasitelerinin 250 olduğunu ifade eden Gür, “Yaklaşık 600 öğrenci kapasitemiz var. Bizler eğitimciler olarak her yıl olduğu gibi bu yılda çocuklarımızdan önce dershanemize gelerek aramıza yeni katılan eğitimcilerimiz ile tanıştık. Onlara değişen sınav sistemine ilişkin bilgiler sunmak amacı ile seminer gerçekleştirmeye başladık. 2 Eylül tarihinde 8. Sınıf öğrencilerimizin dersleri, 7 Eylül tarihinde 7. Sınıf öğrencilerimizin dersleri ve eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte diğer sınıfların dersleri başlayacak. Dersler Mayıs sonuna kadar devam edecek” dedi.


VELİLERİN KAFASINDA SORU İŞARETİ VAR

Sınav sistemindeki değişikler ve dershanelerin kapatılacağına ilişkin duyumların işleri zora soktuğunu belirten Gür, “Belki de hiçbir sezon bu kadar zorlanmadık. Çünkü öğrenci velilerin kafasında soru işaretleri var. Tüm dershaneler bu bağlamda zorluk yaşıyordur. Bizim amacımız çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmek. Çocukların dershanelere ihtiyacı var. Kapılarımıza kilit vurulana kadar biz en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağız. Geçen yıl SBS’de yüzde 99,6 başarı yakaladık. Amacımız başarılarımızı devam ettirmek, geçen yıl 33 öğrencimizi Fen Lisesi’ne yerleştirdik. Bu yılda gelişen eğitim kadrolarımız ile başarı çıtamızı daha da yükselterek işimize konsantre olacağız” diyerek sözlerini noktaladı. Açıklamanın ardından eğitimciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr