24 Haziran 2018 Pazar

Eski ANAP’lılar iftarda hasret giderdi

Eski ANAP’lılar iftarda hasret giderdi
Eski ANAP’lılar iftarda hasret giderdi
Eski ANAP’lılar iftarda hasret giderdi
Eski ANAP’lılar iftarda hasret giderdi
Magazin Yazdır

Haber

Anavatan Partisi’nin kapatılmasının ardından 6 yıldır düzenli olarak bir araya gelen eski partililer geleneği bozmayarak iftarda buluşup hasret giderdi.

Merhum Turgut Özal tarafından Türk siyaset tarihine katılan Anavatan Partisi’nin kapatılmasına rağmen partililer yıllara meydan okurcasına bir arada olmaya devam ediyor. 6 yıldır geleneksel olarak düzenlenen partililerin birlikte olduğu iftar nostaljisi bu senede bozulmadı. Eski il başkanlarından Halit Sağır, Süleyman Süzer ile Hüseyin Durumer’in ev sahipliğinde partililer, Başiskele’de bulunan Meşhur Çayeli Kurufasulyeci’nde bir araya geldi.


ESKİLER KATILDI

İftar yemeğine ayrıca ANAP eski Kocaeli Milletvekili Sefer Ekşi, eski il başkanlarından Mustafa Elbasan, Şefik Ateş, Orhan Sarısüleyman, Karamürsel eski ilçe başkanı Tolga Uluaydın, Gebze eski ilçe başkanı Nasreddin Bavaş, Kartepe eski ilçe başkanı Ayhan Öztürk ile çok sayıda partili katıldı. Partililer ezanın okunmasına vakit kala bahçede birlikte sohbet etti.


HERKES BURADA

Ezanın okunmasıyla birlikte ise partililer oruçlarını birlikte bozdu. Partililere eski il başkanlarından Şefik Ateş yemek duasını yaptırdı. ANAP eski Kocaeli Milletvekili Sefer Ekşi, geçen sene olduğu gibi herkesin yine iftar yemeğinde olduğunu söyleyerek “Katılan herkese teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olduğumuz için son derece mutluyuz. En yakın zamanda yine bir iftar sofrasında daha birlikte olacağız” açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr