24 Haziran 2018 Pazar

Kocaeli AKP mitingine damga vurdu

Kocaeli AKP mitingine damga vurdu
Kocaeli AKP mitingine damga vurdu
Kocaeli AKP mitingine damga vurdu
Kocaeli AKP mitingine damga vurdu
Kocaeli AKP mitingine damga vurdu
Siyaset Yazdır

Başbakan Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen Milli İradeye Saygı Mitingi’nde Türkiye’ye çevreciliğin ve yeşilin örneği olarak Sekapark’ı gösterdi. Tüm teşkilatları ile tam kadro katılan Kocaeliler ise mitinge damga vurdu.

Başbakan ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen ‘Milli İradeye Saygı Mitingi’ne, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başta olmak üzere AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve Kocaeli ekibi tam kadro katıldı. İstanbul Kazlıçeşme’de yaklaşık bir milyon kişinin katılımıyla yapılan mitingde konuşan Başbakan Erdoğan, “Seka alanı park olarak Kocaeli halkına verildi. Kocaeli halkı burada geziyor, dolaşıyor, dinleniyor” dedi.

 

TAM KADRO KATILIM

AKP’nin Kocaeli ekibi, İstanbul Kazlıçeşme’de düzenlenen Milli İradeye Saygı Mitingi’ne AKP Kocaeli İl Teşkilatı tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden kiralanan vapurla geçti. AKParti İl Başkanı Mahmut Civelek, il yöneticileri ve partililerle birlikte mitinge deniz yoluyla geçen Başkan Karaosmanoğlu, alanda Başbakan Erdoğan’ın yaptığı konuşmayı da protokol bölümünden takip etti.

 

SEKAPARK’I ÖRNEK GÖSTERDİ

Kazlıçeşme’yi dolduranlara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’nun da miting alanında bulunduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan, ‘’Çevrecilik diyorlar, yeşil diyorlar, Ben size bir örnek vereceğim. Seka Kağıt Fabrikasını kapatacağız dediğimiz zaman, Sayın Baykal ve milletvekilleri Seka’ya geldiler. Orada günlerce ayak dirediler. Burada çalışanları da sağolsun belediye başkanım, ‘Biz belediyeye alırız’ dedi’’ ifadesini kullandı.

 

KOCAELİ HALKINA VERDİK

Sekapark’ı Türkiye’ye örnek gösteren Başbakan Erdoğan, ‘’Burayı park yapacağız dedik, yeşil alan yapacağız dedik. Ve o devasa Seka Kağıt Fabrikası’nın olduğu alan şimdi parktır. Kocaeli halkı şimdi orada geziyor, dolaşıyor, dinleniyor, belli bir kısmı da şehir müzesi olarak kullanılıyor’’ şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu, daha sonra Başbakan Erdoğan’ın katılımıyla Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılan Türkçe Olimpiyatları’nın finalini de takip etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr