24 Haziran 2018 Pazar

İlimizin en güzel tesisi olan Yazlık Ilıca açılıyor

İlimizin en güzel tesisi olan Yazlık Ilıca açılıyor
Güncel Yazdır

Gölcük Belediyesi’nin termal suyu kaynakları bölgesinde yaptırdığı “Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Termal Tesisi, 25 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’de düzenlenecek törenle halkın hizmetine açılacak.

Gölcük Belediyesi’nin Yazlık beldesi bölgesinde Roma döneminde kullanıldığı bilinen termal suyu kaynakları bölgesinde yaptırdığı “Gölcük Belediyesi Yazlık Ilıcası Termal Tesisi, 25 Mayıs Cumatresi günü saat 15.00’de düzenlenecek törenle halkın hizmetine açılacak. Açılış törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün de katılacak.

 

ŞİFALI SULAR

Gölcük Belediyesi’nin yaptırdığı ve işleteceği tesiste, insanlar şifalı sulardan günü birlik yararlanabilecekler. Tesiste sauna, tuz odası, buhar odaları, ailece yararlanılabilecek jakuzili havuzlar ve her türlü SPA hizmeti var. İhtiyaç duyanlar kişi başına 20-30 TL’lik bir harcama karşılığında termal suyu ile dolu havuzlardan ve şifalı çamurlardan yararlanabilecekler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr