24 Haziran 2018 Pazar

Mefkûre’de kariyer günleri düzenleniyor

Mefkûre’de kariyer günleri düzenleniyor
Firma Rehberi Yazdır

Haber

Mefkûre Dershaneleri Kandıra Şubesi, üniversite hazırlık öğrencilerine ‘Kariyer Günleri’ düzenleyerek, öğrencileri geleceklerini seçme konusunda aydınlatıyor. Kariyer günleri programının bu haftaki konuğu ise Eczacı Işık Alkan oldu.

Mefkûre Dershanesinde gerçekleşen programda Eczacı Işık Alkan, öğrencilere üniversite hazırlık sürecinde yaşadıklarını, üniversite ortamını, meslek ve üniversite seçiminin önemini anlattı. Akçakoca ilkokulu ve Kandıra Lisesi mezunu olarak Ankara Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitiren Alkan, kendi hayatından öğrencilere önemli ayrıntılar sundu. Başarıda heyecan, istek ve gayretin önemli olduğunun altını çizen Alkan, istekli ve azimli olan tüm öğrencilerin üniversiteyi kazanabileceğini belirtti.

 

FARKLI KONUKLARLA DEVAM EDECEK

Öğrencilerle buluşmanın mutluluk verici olduğunu ifade eden Alkan, tüm öğrencilerin istedikleri ve mutlu olacakları bir meslek seçmelerini temenni etti. Mefkûre Dershaneleri Kandıra Şube Müdürü Mehmet Şükrü Can ise Alkan’a çiçek ve hediye takdim ederek şu şekilde konuştu; “Sayın Alkan’a programımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin ufkunu açabilmek, onların heyecanlarını canlı tutabilmek için planladığımız kariyer günleri programımız, farklı haftalarda farklı konuklar ile devam edecektir.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr