24 Haziran 2018 Pazar

Yafes Pehlivan istifa etti

Yafes Pehlivan istifa etti
Güncel Yazdır

Kocaeli Vergi Dairesi’nde 2008 yılından bu yana başkanlık yapan Yafes Pehlivan, görevinden istifa etti.

Maliye Bakanlığı’na istifa dilekçesini gönderen Pehlivan, istifa gerekçesi olarak aile fertlerinden birinin yaşadığı sağlık sorunlarını gösterdi. Pehlivan bundan sonrası için kendisine bir dinlenme süreci belirlediğini söyleyerek, “Bir süre dinlendikten sonra İstanbul’da yeminli mali müşavir olarak çalışacağım. Kendi isteğimle istifa ettim. Şerefle, onurla yaptığım mesleğimi zirvesinde bırakıyorum” dedi.

 

YAFES PEHLİVAN KİMDİR?

Aynı zamanda Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ın da yeğeni olan Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Yafes Pehlivan, 1976 yılı Fatsa doğumlu olup, ilk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladıktan sonra, 1998 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun olmuştur. Pehlivan, 2004 yılında Samsun Defterdar Yardımcılığı, 2005 yılında Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü, 2007 yılında Hatay Vergi Dairesi Başkanlığı görevi ve en son 2008 yılından bugüne kadar da Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı görevini yürütmekteydi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr