23 Şubat 2019 Cumartesi
İbrahim Bıyıklı

KOÜ'de, MYO'na yönelik toplantı yapıldı

KOÜ'de, MYO'na yönelik toplantı yapıldı
Güncel Yazdır

Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından birinci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen 'Yönlendirme ve Tanıtım Toplantısı' geçtiğimiz günlerde Tıp Fakültesi Morfoloji Binası'nda yapıldı. Toplantıya okul yöneticileri, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

 

Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından birinci sınıf öğrencilerine yönelik gerçekleştirilen “Yönlendirme ve Tanıtım Toplantısı” geçtiğimiz günlerde Tıp Fakültesi Morfoloji Binası’nda yapıldı. Toplantıya okul yöneticileri, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.

 

Taştan, “Toplantıda sorularınızın cevabını duyacaksınız”

 

Toplantı açılışında Kocaeli Üniversitesi Etik Kurulu ve Öğrenci Etiği’nianlatan bir sunum gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Rüştü Taştan, öğrencilere bu toplantıyı iyi dinlemeleri gerektiği vurgusunu yaparak sözlerini şu şekilde sürdürdü. “Bu toplantıda karşılaşabileceğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Sorunla karşılaştığınızda nereye başvuracağınız, almış olduğunuz notlara nasıl itiraz edebileceğiniz, danışmanlarınızla nasıl iletişime geçebileceğiniz gibi konular burada sizlere aktarılacak. Aklınıza takılan soruları da sormaktan çekinmeyin” şeklinde konuştu.

 

Turan, “Türkiye’nin ilk Podologlarını bizler yetiştiriyoruz”

 

Öğr. Gör. Binnur Turan ise, okulun kuruluş aşamasından günümüze kadar geldiği süreci aktararak, “Okulumuz açıldığında 100 öğrencimiz mevcuttu şimdi bu sayı 513’e yükseldi” dedi. Okul bünyesinde toplam 6 program olduğunu da ifade edenÖğr. Gör. Turan, “Bu yıl ülkemizde ilk defa üniversitemizde açılan Podoloji Program’ından öğrencilerimiz de aramıza katıldı. 2 yıl sonra mezun olduklarında Türkiye’nin ilk podologları olacaklar” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi