26 Mayıs 2016 Perşembe

Kazım Karabekir Mahallesi yenilendi

Kazım Karabekir Mahallesi yenilendi
Güncel
29 Ağustos 2012 09:30
Okunma : 1535
Yazdır
Yorum Yap

Büyükşehir Belediyesi Darıca Kazım Karabekir Mahallesi'nde üst yapı çalışmalarını tamamladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Darıca İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki 10 sokağın yollarını baştan aşağıya yeniledi. 5 bin ton asfaltın kullanıldığı çalışmalarla yollar modern hale getirilerek vatandaşların rahat nefes alması sağlandı.

 

10 SOKAKTA ÇALIŞMA YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri kent genelindeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Hasar gören yolların yeniden yapıldığı çalışmalar Darıca İlçesi’nde de devam etti. Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki 10 sokağın yollarına yapılan çalışmalarla ulaşım sorunsuz hale getirildi.

 

5 BİN TON ASFALT

Çalışmalar kapsamında yollara 5 bin ton asfalt kullanıldı. 3 buçuk kilometre yolun asfaltlandığı yol yapım çalışmalarında yaklaşık 1000 metrekare parke kaldırım yeniden yapılarak 2 bin metre de bordür işlendi. Sokak ve caddelere yapılan kaldırım, bordür ve parke çalışmaları ile Kazım Karabekir Mahallesi temiz ve düzenli hale getirildi.

 

VATANDAŞLAR MEMNUN

Bölge sakinleri eskiden bozuk yollardan dolayı toz topraktan dolayı problemler yaşadıklarını ifade ederek Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği çalışmalar ile bu sorunlarla karşı karşıya gelmeyeceklerini ifade etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ustabeyler zorer temizlik Akmis