25 Haziran 2018 Pazartesi

Kazım Karabekir Mahallesi yenilendi

Kazım Karabekir Mahallesi yenilendi
Güncel Yazdır

Büyükşehir Belediyesi Darıca Kazım Karabekir Mahallesi'nde üst yapı çalışmalarını tamamladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Darıca İlçesi Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki 10 sokağın yollarını baştan aşağıya yeniledi. 5 bin ton asfaltın kullanıldığı çalışmalarla yollar modern hale getirilerek vatandaşların rahat nefes alması sağlandı.

 

10 SOKAKTA ÇALIŞMA YAPILDI

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri kent genelindeki yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Hasar gören yolların yeniden yapıldığı çalışmalar Darıca İlçesi’nde de devam etti. Kazım Karabekir Mahallesi’ndeki 10 sokağın yollarına yapılan çalışmalarla ulaşım sorunsuz hale getirildi.

 

5 BİN TON ASFALT

Çalışmalar kapsamında yollara 5 bin ton asfalt kullanıldı. 3 buçuk kilometre yolun asfaltlandığı yol yapım çalışmalarında yaklaşık 1000 metrekare parke kaldırım yeniden yapılarak 2 bin metre de bordür işlendi. Sokak ve caddelere yapılan kaldırım, bordür ve parke çalışmaları ile Kazım Karabekir Mahallesi temiz ve düzenli hale getirildi.

 

VATANDAŞLAR MEMNUN

Bölge sakinleri eskiden bozuk yollardan dolayı toz topraktan dolayı problemler yaşadıklarını ifade ederek Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği çalışmalar ile bu sorunlarla karşı karşıya gelmeyeceklerini ifade etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr