06 Şubat 2016 Cumartesi

ZAZA LAKAPLI UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI

ZAZA LAKAPLI UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
Polis-Adliye
18 Şubat 2012 09:13
Okunma : 1406
Yazdır
Yorum Yap

Diyarbakır'dan ilimize esrar getiren bir zanlı, polisi atlatmak için her yolu denedi ise de bizim Narkotikçilere enselenmekten kurtulamadı.


 

Kocaeli'de irtibatlı olduğu kişilere uyuşturucu temin ettiği iddia edilen Zaza lakaplı Seyithan Y. (39) Diyarbakır'dan bavuluna koyduğu 6 kilo esrar ile otobüse binerek ilimize doğru yola çıktı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik polisinin son yıllarda yaptığı başarılı çalışmaları bilen Seyithan Y. polisi atlatmak için ilginç bir yol denedi. Kocaeli'de uyuşturucuları teslim edeceği Vural K.(24) ile irtibata geçerek taksi ile Adapazarı otobüs terminaline gelmesini istedi. Vural K. taksici H.Ç.ile birlikte Sakarya'da Seyithan Y.ile buluştu. UUyuşturucuyu teslim alan Vural K. ve diğer 2 zanlı aynı araç ile birlikte Kocaeli'ye doğru yola çıktıklarında polisi atlattıklarını düşünerek seviyorlardı ki yolda Narkotik polisinin baskınına uğradılar.

6 KİLO ESRAR İLE YAKALANDI

Polisi atlatmak için her yolu deneyen uyuşturucu zanlılarının planları biir kez daha boşa çıkarken Narkotik Polisi tarafından gözaltına alınan 3 zanlı sorgularının ardından Adli makamlara sevk edildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
moğultay 250x350
vitrin temizlik Aytaş 250x300 Akasya Alabalık yan kısmetim restaurant sanalbasin.com üyesidir