24 Haziran 2018 Pazar

ZAZA LAKAPLI UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI

ZAZA LAKAPLI UYUŞTURUCU TACİRİ YAKALANDI
Asayiş Yazdır

Diyarbakır'dan ilimize esrar getiren bir zanlı, polisi atlatmak için her yolu denedi ise de bizim Narkotikçilere enselenmekten kurtulamadı.

 

Kocaeli'de irtibatlı olduğu kişilere uyuşturucu temin ettiği iddia edilen Zaza lakaplı Seyithan Y. (39) Diyarbakır'dan bavuluna koyduğu 6 kilo esrar ile otobüse binerek ilimize doğru yola çıktı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik polisinin son yıllarda yaptığı başarılı çalışmaları bilen Seyithan Y. polisi atlatmak için ilginç bir yol denedi. Kocaeli'de uyuşturucuları teslim edeceği Vural K.(24) ile irtibata geçerek taksi ile Adapazarı otobüs terminaline gelmesini istedi. Vural K. taksici H.Ç.ile birlikte Sakarya'da Seyithan Y.ile buluştu. UUyuşturucuyu teslim alan Vural K. ve diğer 2 zanlı aynı araç ile birlikte Kocaeli'ye doğru yola çıktıklarında polisi atlattıklarını düşünerek seviyorlardı ki yolda Narkotik polisinin baskınına uğradılar.

6 KİLO ESRAR İLE YAKALANDI

Polisi atlatmak için her yolu deneyen uyuşturucu zanlılarının planları biir kez daha boşa çıkarken Narkotik Polisi tarafından gözaltına alınan 3 zanlı sorgularının ardından Adli makamlara sevk edildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr