24 Haziran 2018 Pazar

Balık fiyatlarında yüzde 15'lik artış

Balık fiyatlarında yüzde 15'lik artış
Güncel Yazdır

Bulunduğu Halkevi semtinden kaldırılmak istenen balık pazarı fiyatlarında geçtiğimiz haftalara göre yaklaşık yüzde 15'lik bir fiyat artışı olduğu gözlemleniyor.

 

Bulunduğu Halkevi semtinden kaldırılmak istenen balık pazarı fiyatlarında geçtiğimiz haftalara göre yaklaşık yüzde 15’lik bir fiyat artışı olduğu gözlemleniyor. Yılların balıkçı esnafı Kemal Bineklioğlu, ”Aslında çok büyük bir değişiklik yok ama bazı balık türlerinin balık pazarlarına girişindeki azalma fiyatlarının az da olsa yükselişine neden oluyor. Ama genel anlamda mevsimine göre balık fiyatlarımız hem çok isabetli hem de bol balık var” şeklinde bir açıklama da bulundu.

 

Balık Pazarındaki fiyatlar şöyle,

Lüfer tane 13 TL, Palamut tane 6 TL ve dev palamut tane 15 TL, Hamsi kg 5 TL, Çinekop kg 10 TL, Sarıkanat kg 15 TL, İstavrit kg 5 TL, Karadeniz Mezgit kg 7 TL, Sarıkanat kg 5 TL, Tekir kg 10 TL, Turna Mezgit kg 15 TL, Karides kg 15 TL, Kalkan kg 40 TL, Levrek kg 18 TL, Zargana kg 15 TL olarak satılıyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr