25 Mayıs 2016 Çarşamba

Karadeniz Unlu Mamüller Üçüncü şubesini açtı

Karadeniz Unlu Mamüller Üçüncü şubesini açtı
Güncel
28 Kasım 2011 08:37
Okunma : 1213
Yazdır
Yorum Yap

Gölcük'te Gölcük halkına ve çevresine hizmet veren, Karadeniz Unlu Mamüller Fırını, Değirmendere ve Halıdere'den sonra, 3'üncü şubesini, Gölcük Yeni Mahalle 1 Mart Caddesi'nde açtı

 

 

 

 

HER TÜRLÜ UNLU MAMÜL VAR

Fırınlar insanoğlunun vazgeçemediği alışveriş yerlerinin en başında gelir. Zaten ülkemizde de en çok rağbet gören işyerlerinin başında fırınlar gelir. Bu fırınlardan bir tanesi de Karadeniz Unlu Mamüller Fırını. Gölcük’te, Gölcük halkına ve çevresine hizmet veren, Karadeniz Unlu Mamüller Fırını, Değirmendere ve Halıdere’den sonra, 3’üncü şubesini, Gölcük Yeni Mahalle 1 Mart Caddesi’nde açtı. Fırın sahibi Faruk Demir, bu mesleğin kendilerine dedelerinden miras kaldığını belirterek, “Fırınımızda günün her saatinde sıcak ekmek ve bunun yanı sıra, tatlı ve pasta çeşitlerini bulabilirler. Bölge halkına en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz” diyerek, bu konuda iddialı olduklarını söyledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Yazarlar
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Peynirci Baba Ustabeyler zorer temizlik Akmis