24 Haziran 2018 Pazar

Karadeniz Unlu Mamüller Üçüncü şubesini açtı

Karadeniz Unlu Mamüller Üçüncü şubesini açtı
Güncel Yazdır

Gölcük'te Gölcük halkına ve çevresine hizmet veren, Karadeniz Unlu Mamüller Fırını, Değirmendere ve Halıdere'den sonra, 3'üncü şubesini, Gölcük Yeni Mahalle 1 Mart Caddesi'nde açtı

 

 

 

 

HER TÜRLÜ UNLU MAMÜL VAR

Fırınlar insanoğlunun vazgeçemediği alışveriş yerlerinin en başında gelir. Zaten ülkemizde de en çok rağbet gören işyerlerinin başında fırınlar gelir. Bu fırınlardan bir tanesi de Karadeniz Unlu Mamüller Fırını. Gölcük’te, Gölcük halkına ve çevresine hizmet veren, Karadeniz Unlu Mamüller Fırını, Değirmendere ve Halıdere’den sonra, 3’üncü şubesini, Gölcük Yeni Mahalle 1 Mart Caddesi’nde açtı. Fırın sahibi Faruk Demir, bu mesleğin kendilerine dedelerinden miras kaldığını belirterek, “Fırınımızda günün her saatinde sıcak ekmek ve bunun yanı sıra, tatlı ve pasta çeşitlerini bulabilirler. Bölge halkına en iyi hizmeti vermeye özen gösteriyoruz” diyerek, bu konuda iddialı olduklarını söyledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford YEDİ İKLİM Sabitzade köfte Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan Gürpınar su Müjdat Optik Medicalpark ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr